Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nedudgi

    aktív tag

    válasz Terminus_ #29 üzenetére

    Tiszta sor. Tanuláshoz, programozni valóban előnyös egy olcsó notebook-ot vásárolni. Az asztali gépem melett nekem is van...:) Az is természetes hogy ha az ára csökken akkor többet vásárolnak belőle (és akkor megint kevesebbe fog kerülni ;))
    Csupán arra próbáltam utalni hogy nem valószínű hogy az asztali számítógépet száműzik az emberek az irodákba.
    Nem kevesen fordultak hozzám hogy a régi asztali gépüket fejleszteni akarják mert lassú...A számítógépről elterjedt, hogy cserélhető benne ez-az és attól jobb lesz.
    A Jövőben én inkább úgy képzelném el az információs ''háztartást'' hogy van 1 erős gép, ami tároló, játékgép, mozi (a nappali nagy TV-jéhez hozzákötve) és akinek szüksége van rá, annak saját számítógépe (csöndes, olcsó, viszont komfortos). A hálózatok gyorsulnak és egyre olcsóbbak lesznek.
    Persze lehet nem nekem lesz igazam, de ezt a felépítést tartanám logikusnak.

    It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

  • _seth_

    veterán

    válasz Terminus_ #29 üzenetére

    Na igen, nekem pl azért kellett mert hétközben 240km-re voltam hétvégén pedig itthon így hordoztam amire ki is találták (sokan megveszik és csak annyit hordozzák, hogy a főtérre kimennek wlanozni miközben otthon ott figyel a gigabites net ( :) ) na de a főtéren hadd lássa mindenki :D)
    TV és mosógépet és még telefont is kompletten cseréltünk eddig is :D Vagy felétek nem ez volt a divat? :D
    Ált az cserél kompletten aki megveszi a tesco gazdaságos gépet, aki már jobbat vesz az ért hozzá. Persze az átlag userből van több ez igaz.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák