Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz zsozsosama #48 üzenetére

    1) Nem volt ingyenes az EVEREST, csak annak a 3 altvaltozatabol az egyik volt ingyenes.

    2) Megprobaltuk maskepp megoldani, ezert talaltuk ki az Ultimate Editiont. Nem jott be, az emberek inkabb a sokkal butabb, de ingyenes Home Editiont hasznaltak. Meg kellett lepnunk a Home Edition leallitasat, kulonben csodbe ment volna a ceg, es akkor semmilyen EVEREST sem lenne jovore...

    3) Eleg komoly beleszolasom van a dolgokba, ha nem igy lenne, eleve el sem keszult volna a Home Edition, pontosabban nem lett volna ingyenes. Az eredeti terv az volt, hogy az AIDA32 utan egy uj programcsaladot mutassunk be, a freeware fejlesztest meg hanyagoljuk. En kialltam az AIDA32 felhasznalok mellett, 2 evig kuzdottem azert, hogy legyen freeware varians. Most a ceg erdekei viszont azt diktaljak, hogy a fizetos termekekre koncentraljunk. Hidd el, ha betegre kerestuk volna magunkat az EVEREST Corporate es Ultimate Edition variansokkal, maradhatott volna a Home Edition, sot ... terveim kozott szerepelt mas, freeware termekek bemutatasa is, de azok is az enyeszete lettek sajnos.

    4) ''De mindez mit sem szamit mert mar, nem azert keszitik, hogy masnak jobb legyen, hanem szimplan penzkereses celjabol.''

    Ez tevedes. Ertetek, hardcore felhasznalokert keszitjuk, csak epp nem tehetjuk meg, hogy ingyen adjuk. Megjegyzem, a mostani akcio mar majdnem az a szint, hogy ingyenes a szoftver. A mai vilagban tenyleg nem tetel 3-4e Ft, en ma a Sp*rban ennyit fizettem a kasszanal, pedig alig vettem valamit...

    5) Az elveket pedig hamar feladja az ember, ha valaszut ele kerul. Egy jo nehany alkalmazottat foglalkoztato ceget iranyitani nem konnyu, az ember nem csak magaert, hanem masokert is felel.

    Nem hiszem, hogy ezzel a mostani lepessel en egy csapasra egy csomo ember szemeben sz*r emberre valtoznek :) De ha megis, az sem erdekel kulonosebben ;]


    Fiery

Új hozzászólás Aktív témák