Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Parci #52 üzenetére

    Tőled elnézést is kérek hogyha megbántottalak esetleg, maximálisan tisztellek és nem is ez volt a cél.
    Pusztán (és itt a lényeg) tanácsoltunk (igen többen) pár dolgot hogy mire is lenne igény vagy legalábbis amiből NÉHA 1-2 tesztet meg lehetne ejteni hisz akár konkrét példát említve a hardver részleg sem csak a Titan meg a 2 GPU-s szörnyetegeket teszteli le (ami amúgy mint érdekesség jó) hanem a köznép számára elérhető dolgokat is.
    Nem azt kértük hogy ezentúl csak kompakt legyen vagy hogy nem csinálhat felsőkategóriásat stb. Jó engem pont nem érdekel a felsőkategória fotózásba de abszolute nem vagyok önző miért ne legyen bőven elfér az oldalon és nyilván van olyan akinek örömet okoz de azért az hogy ilyen kérés után egyszerűen csak annyi a válasz hogy szó sem lehet róla szóval finoman fogalmazva bosszantó. Pedig egy számomra elérhető árú fényképezőgépről szivesen olvastam volna tesztet de mostmár kifejezetten azt mondom hogy ne legyen mert ha ennyire nem szeretné a tesztelő akkor semmi értelme nem lenne egy kiizzadt tesztnek.
    Ettől függetlenül hű olvasótok maradok csak tapintatosan megfogalmazva a lényeget ha abuéktól kérdeznek vagy tanácsolnak akkor ők valahogy nem így szokták lereagálni a dolgot pedig 100%-ig biztos vagyok benne hogy ők sem élveznek minden egyes tesztet.
    Részemről befejezve a téma

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák