Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz bolcsodal #1 üzenetére

    Mert a puszipajtásokat reklámozzák ha eddig nem tűnt fel...
    Nézd meg az akciókamerákat tökéletes példa. Na mik szerepelnek a leírásba??? Na mi? Az összes olyan termék amiről már teszt is olvasható az oldalon vagyis egy partner a számukra. Nyilván visszanyalás tekintetébe ők lesznek reklámozva és nem a konkurencia.
    Pedig SZERINTEM vannak a GoPro-knál jobb ár/értékű akciókamerák de hát ha nem érdeke az oldalnak akkor egy szóval sem lesz megemlítve egy cikkbe sem és főleg nem tesztbe.

    Amúgy meg visszavárunk rudi mert ku.... elegem van már hogy szom,baton tv-kről meg fényképezőgépekről kell olvasni. Cikkeket már csak lenyeltem de legalább a "heti Bibiliánkat" ne vegyétek el. Tudom hogy a Logitech kirándulás végett van de akkor is aki bevállalja az hardverekkel foglalkozzon.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz MLaca #4 üzenetére

    Én megértem hogy téged (nem bántásból) kockát jobban érdekel egy többszázezres gép mint egy kompakt ami lehet hogy tényleg csak a mosolygós Pistike módot tudja de azért nem ártana figyelembe venni a nép akaratát is...
    Hidd el pontosan tudom mennyi munka van egy teszt mögött ha megnézed az aláírásom akkor láthatod hogy "odaát" nagyon sokáig én tesztelgettem a mobilokat (ötven valamennyinél untam meg a dolgot) plusz az összehasonlító tesztek. Nem mondom hogy mindegyiket élveztem de azt sem hogy csak azt hoztam volna el ami engem érdekelt. Valahol meg kell találni az egészséges határokat hogy legyen persze felsőkategória is hisz erre is van igény de legyen közép és alsókategória is. Esetleg összehasonlító hogy pl 4-5 gép ami hasonló árba van azok közül melyik az ajánlott és ne haragudj de az 1 emberes dolog az nem kifogás én is egyedül csináltam anno a tesztelést ez egész egyszerűen hozzáállás kérdése vagy akarja az ember csinálni vagy nem. Én is nagyon sokáig csináltam amikor meguntam akkor meg bejelentettem hogy ennyi volt már nem vonz a dolog...
    Tehát én maximum ajánlásból azt tudnám javasolni ha van ezzel a digicam témával kapcsolatba valami elképzelés is és nem csak az hogy "jaj de jó ingyen tesztelgethetem a nekem tetsző gépeket" hogy legyen benne alsó és középkategória is meg összehasonlítós is. Mert ez így jelen formába tényleg csak a kockákat vonza és a nagyátlagot abszolute hidegen hagyja erre szerintem tökéletes példa az itteni hozzászólás menyiség és minőség is. Egy átlagos Hazai pálya után pillanatok alatt több tucat van persze ilyen is olyan is de a lényeg megmozgatja az embereket míg itt lényegesen kevesebb és az is negatív ami nem véletlen.
    Mégegyszer kihangsúlyozom annak ellenére hogy sohasem tetszett ennek a rovatnak a Prohardverbe olvasztása nem rosszindulatból kárörvcendésből stb írom ezeket a sorokat hanem csak jótanácsból mint kritika amit vagy megfogadsz vagy nem.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz MLaca #45 üzenetére

    Akár politikusnak is mehetnél...
    Elősször igérget meg átgondol aztán meg lóf*sz a seggetekbe engem a többszázezresek érdekelnek a többi meg le van sz*rva.
    Amúgy ha már valamibe kiemelkedő dolgokról beszélgetünk akkor várom (ó én hülye inkább várnám a megfelelő kifejezés) a CamOne infinity akciókamera tesztjét mert 2 dologgal mindenképp kiemelkedik a nagyátlag akciókamerákból (led és cserélhető objektív)
    Kiváncsi lesz e belőle valami bár lenne rá egy nagyobb összegem hogy nem...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Parci #52 üzenetére

    Tőled elnézést is kérek hogyha megbántottalak esetleg, maximálisan tisztellek és nem is ez volt a cél.
    Pusztán (és itt a lényeg) tanácsoltunk (igen többen) pár dolgot hogy mire is lenne igény vagy legalábbis amiből NÉHA 1-2 tesztet meg lehetne ejteni hisz akár konkrét példát említve a hardver részleg sem csak a Titan meg a 2 GPU-s szörnyetegeket teszteli le (ami amúgy mint érdekesség jó) hanem a köznép számára elérhető dolgokat is.
    Nem azt kértük hogy ezentúl csak kompakt legyen vagy hogy nem csinálhat felsőkategóriásat stb. Jó engem pont nem érdekel a felsőkategória fotózásba de abszolute nem vagyok önző miért ne legyen bőven elfér az oldalon és nyilván van olyan akinek örömet okoz de azért az hogy ilyen kérés után egyszerűen csak annyi a válasz hogy szó sem lehet róla szóval finoman fogalmazva bosszantó. Pedig egy számomra elérhető árú fényképezőgépről szivesen olvastam volna tesztet de mostmár kifejezetten azt mondom hogy ne legyen mert ha ennyire nem szeretné a tesztelő akkor semmi értelme nem lenne egy kiizzadt tesztnek.
    Ettől függetlenül hű olvasótok maradok csak tapintatosan megfogalmazva a lényeget ha abuéktól kérdeznek vagy tanácsolnak akkor ők valahogy nem így szokták lereagálni a dolgot pedig 100%-ig biztos vagyok benne hogy ők sem élveznek minden egyes tesztet.
    Részemről befejezve a téma

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák