Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz matteo_szg #132 üzenetére

    Mert múlt évben, tavaly júliusban Csehországba vitték ki a kollégám ASUS-át? Csak ezért.

    "A megjegyzéseket pedig hanyagold légy szíves..."

    Hanyagolom, de meg ne haragudj, azt hiszem leírtam valamit, nem olvastad el figyelmesen, majd leírtad amit én is, mintha nem írtam volna le, nem baj, és nem sértésnek szántam, csek nagyon nem szeretem, ha leíírok valamit esetleg jogos is, és csak azért is kontráznak. Ezt lehet, de akkor legyen jogos

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz matteo_szg #132 üzenetére

    "Erre kérdeztem, hogy kinél van szemtől szemben ügyfélszolgálat?"

    Samsung, Dell, Asus (Reméljük mostmár tartósan is). Itt beviheted a gépet és akár helyben javítják is. A többi esetben is beviheted, de maximum szépen néznek rád, és küldik is ki a gépet. De a legtöbb gyártó még erre sem költ, hanem fogják és küldik a futárt. (Acer, ASUS (legalábbis a kollégám gépéért jött), Sony), ez is egy fajta spórolás, ugyan a Consumer számára kényelmes is lehet, akkor persze nem, ha harmadszor küldöd vissza a gépet, a szervizben teleragaszgatott doboz, folyamatosan meg kell takarítgatni a sok felragasztgatott matricát leszedegetni, majd visszaküldeni ismét. Azután egyszer csak megkapod a gépet. Az esetek nagy részében szerencsésen megjavítják, de ha nem akkor jön a következő menet. A Dellnek/Samsungnak azért van olyan szervize is ahova odaviheted a gépet, és esetleg szakemberrel is beszélhetsz (A http://www.fixdirect.hu pont ilyen, de Ezt pont Te említetted). A Dell esetében esetleg még házhoz is megy a technikus, akkor viszik be a gépet, ha valami nagy anomália van és be kell vizsgálni a gépet.

    Erre gondoltam ezzel. Nem pedig másra.

    (#138) Tikakukac

    Persze ebben igazad van, engem sem érdekel, hogy van e fotel vagy cukorka, de az igen, hogy esetleg van egy vásárlók könyve, esetleg hivatalos bármilyen nyomtatvány, Amit küföldről nem kapsz meg. Ilyen esetekben jó ha van egy szerviz, ahol van Face to Face.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák