Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amazonas

    senior tag

    válasz MaCS_70 #8 üzenetére

    "Ezeknél az extrém széles monitoroknál vajon milyen megoldás van arra, hogy rögzített helyekre ugorjanak be az ablakok, mintha külön 2-3-4 monitor lenne?"

    Konkrétan Dell curved monitorokkal van tapasztalatom, melóhelyen. A Dell weboldaláról letölthető driver-t feltelepítve elég jól paraméterezhető a monitor, és a sok beállítás között többféle ablakelrendezés közül is választhatsz: single (ez nagyméretű Excel-táblákhoz nagyon fain), kétablakos, háromablakos, 2+1, 1+2, ezek mindegyike vízszintes- és függőleges felosztásban is, stb. (Van talán négyablakos is, de ebben nem vagyok biztos.)
    Az ablakot a kívánt területre húzva sárgával jelöli, hogy hogyan helyezkedne el az ablak, majd ha megfelel, elengeded és be is ugrik a helyére méretre igazítva.

    [ Szerkesztve ]

  • Amazonas

    senior tag

    válasz Male #61 üzenetére

    Pár hete mikrosütőt vásároltam náluk, mert a régi Philips-Whirlpool beadta a kulcsot. (Mentségére legyen szólva, 90valahányban lett véve és azóta kifogástalanul szolgált, szóval ez még valóban tartós fogyasztási cikk volt - le a kalappal.)
    Nem tudom, mi lehetett a baj: talán az hogy galád módon szombaton mentem vásárolni, vagy éppen front volt, de amikor nagy nehezen odajött egy eladó, majdhogynem nekem kellett elnézést kérnem, hogy létezem és vásárolni szeretnék.
    Végül az egyik márka bolti képviselője jött oda tanácsot adni, és tette ezt teljesen önzetlenül, őszintén elmondva, hogy mely márkák, típusok a megbízhatóak a mikrohullámú sütők terén. Még akkor is segítőkész maradt, amikor látta, hogy egy másik adott márka felé hajlok, és készségesen odaküldte annak az adott márkának a sales-esét. (Gondolom, ők jutalékos rendszerben vannak és emiatt is segítik egymást.) Mivel éppen akció is volt, egy gyors netes árukeresőzés után úgy döntöttem, hogy mégis ott vásárolok.
    Mindenesetre az, hogy aznap ott költöttem el náluk egy adott összeget, egyáltalán nem az ő eladójuknak volt köszönhető... Tudom, nem nagy érték, de a sok kicsi sokra megy.
    Hozzáteszem, hogy többször is vásároltam a webshop-ukban, akkor viszont mindig minden rendben ment.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák