Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz madgie #14 üzenetére

    Ugyanakkor megírta hogy kvázi soha nem fogja tudni megfizetni, emiatt merészeltem ajánlani a sigmát, ami nyilván nem KF szint, de a hasonló árú 24MP-es bayernél közelebb áll képminőségben. Amúgy meg nemrég jöttek be a CMOS KF szenzorok, azelőtt meg volt max iso800, úristen. Mégsem hugyozta le senki és szaladt fullfrémet venni.
    Nem írtam olyat hogy bárki síkhülye, azt írtam hogy homokozó ami szerintem nem áll sokszor távol a valóságtól, mert addig nincs személyeskedés arrafelé amíg mindenki szépeket, jókat ír az épp kedvelt gépekről.
    Nincs azzal baj ha nem értettél egyet, csak ki lehet fejteni értelmesen mert azért mégsem lyukkamerát ajánlottam neki, semmi szükség az ilyen cinikus beszólásokra szakmai fórumon.
    És nem vagyok foveon rajongó, kb. fél évente merészelek írni egy posztot amiben megemlítem, sokan az életben nem is hallottak róla. Kifejezetten szeretem a képalkotását minden hátrányával és bizonyos szempontokból jobbnak tartom mind a bayer, mind az x-trans rendszereknél, de soha nem mondtam hogy valami ideális mindenes kamerák lennének. A KF sem egy turistacsattogtató, bizony főleg a CCD-s darabok komolyan be vannak határolva nem csak hordozhatóság de érzékenység szempontjából, nem beszélve az AF sebességet.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák