Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Balcsix #16726 üzenetére

    Nyilván kulturáltan eszmét cserélni mindenről lehet.
    Nagyon ritka viszont, hogy valakivel lehessen beszélgetni ezért már én se szoktam belemenni az ilyenbe mert amíg én Elfogadom és akár meg is értem a másik fél által mondott dolgokat, vissza felé már nem megy és ha én mondok valamit , alátámasztva, akkor már jön a szájhúzás meg az agresszió :D

    Az elvakult VW fanoknak általában 2-es golfja van vagy 20 éves 1.9PD Passatja.
    Szerintem tartja a szintet a minőségben ahogy a fejlődéssel elvárható, csak nagyobb az űr a kis és a nagyobb felszereltségű VW között.
    Nekem a VW-vel inkább a külső designal van baj. Az új lámpák meg a Led designeok nagyon jók, de ezen kívül az össze ugyan úgy néz ki... talán az Arteon amire most azt mondom hogy kirívó a többi közül.

    Ültem pár új autóban is mostanság, ott is javultak a dolgok, de szerintem egy mai keleti autó belseje még mindig egy fokkal le van maradva egy mai VW hez képest, de tény nincs már akkora különbség mint annó.
    Na persze és ezt az egészet még megfejeli az hogy kinek mi tetszik, mi jön be... ízlésről meg ugye nem vitatkozunk :)

    A dízelnek meg amúgy leáldozóban van, én se terveztem már dízelt venni. De hát az élet nem úgy hozta és amit annó eldöntöttem magamba, hogy HA dízel akkor kizárólag csakis a 3.0 Bitdi... ha nem jön össze egy ilyen akkor még ma is az A6-ot hajtom mert 3.0 TFSI-ből rendes autót találni....

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák