Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hardverek pünkösdre

    ph E-book olvasók, komponensek és perifériák kerültek hétvégi összeállításunkba.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz agthios #253 üzenetére

    Nem csak az a hcg aki pct használ, le is írtam pár fajtát :) de amire te reagáltál az valahogy úgy szólt h rendes multizós hardcore gémerek pcn vannak és erre írtad h a hc gémer konzolos... ezért mondtam, h ha a multis hc gémert vesszük az pcn van, de lehet ezerféle hc gémer... valamint azt nem tudom miért feltételezed, h aki konzolon játszik, annak nincs gépe :) lehet h csak nem elég combos a vgaja s nem akar azon játszani driverekkel szopni stb ezért konzolon játszik gépen dolgozik... Nekem is van (egy egyébként elég jónak mondható) laptopom, mégsem játszok rajta csak néha egy kis cs levezetésnek... attól még konzolon játszom ha tehetem...

    Amúgy a felnövekvő generációk nagy hátrányból indulnak szerintem az egyik legnagyobb előnyük miatt... anno bár volt konzol is (snesem de imádtam) azért azon kívül pcn mulatott az ember fia, s bizony elég hamar megtanult e miatt játszva angolul, megtanulta mi az a driver, patch, boot, formatálás, hogy épül fel a pc mert használta is, fejlesztette is stb... manapság pc-s gémer egyre ritkább, főleg gyerekek között, miért is lenne hisz ott az okostelefon angry birdsel, ott a tablet, a konzol az anyámkínja, és bár ux szempontból tényleg zseniális h semmit nem kell vesződni vele, a sok pc-s vesződés azért sokunkat elég sokmindenre megtanította anno...ráadásul már ocn is egyre egyszerűbb minden sw fronton legalábbis, hw nyilván egyre bonyolultabb de abba alig másznak bele, néz max 1-2 tesztet melyik nyom ki több fpst miértje többnyire nem is érdekli... e miatt szerintem elég kevés IT-s szemléletű IT-s józan paraszti észt birtokló gyerek termelődik ki... ami persze nekem jó mert nem lesz konkurencia, de ez azért csak nem okés :D főleg e mellé a jobban teljesítő országunk új számtech órakeretei, vagyis inkább annak hiánya rátesz még egy lapáttal... no bcs kikívánkozott belőlem :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák