Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz jerry311 #501 üzenetére

    90valahány%-nál lehuztam, mert el kellet joonom otthonrol, es pentekig nincs is tervben, hogy hazamenjek...majd legalább az is kiderul, hogy nálam.wifivel meg mail frissitéssel mit.produkál másfél nap alatt.
    regisztráltam asusnál is, és adtak vmi egy honapig elo 10%-os kedvezmény kupon kodot, ha asus shopbol vasarolok...na ebben a honapban nem tervezem ;)

    jo a gep, de nem tunik sokkal smoothabbnak mint sgs2 GB 2.3.6-tal (sot azon opera pl. tokeletesen mukodik, nexus 7-en meg akadozik, de ez inkább programozási kérdés lehet)
    Ráadásul sztem boven nem akadásmented a 4.1.1-es JB sem... még kiderül, mert pár ora nem elég megismerni rendesen, és tetszik is, de be-be röccen ha meglepödik mit akarok csinálni ahelyett amit gondolt.
    Ramkezelés nagyon jo...bár benne van az is, hogy a nem használt háttérben lévö progikat memoriatartalmat hamar felszabaditja, azaz egy webbongeszonel pl. ujratolti az oldalakat, vagy youtube-nal a videot...stb...lehet, hogy osszefuggesben a rammal, es hd felbontashoz lehet andoidnak tobb kene 1gigánál.
    persze az egész felhasználoi elmenye jobb mint bármely eddigi android tablet az kétségtelen.
    Na majd még tapasztalgatom.

    (#502) jerry311:
    szeriaszamnal a dobozon van egy hosszab cssn is, meg egy rovidebb ssn...na a gépben a hosszabb cssn vqn benn ha megnézed a beállitásoknál, de regisztrálésnál nem azt hanem a rovidebbet kell hasznalni a dobozrol (nemtom a gep miert nem azt irja ki)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák