Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz Lecs@ #5082 üzenetére

    "640K ought to be enough for anybody" - ismerős? :DDD

    most akkor a google mondja meg nekem hogy mikor mennyi adatot tároljak és hogyan, vagy én mint vásárló / felhasználó eldönthetem? :U

    + lord.lakli
    nyilván ha csak arra használnák elég lenne, én csak az ilyen vicces "érvekre" mondtam ezt hogy az SD lassítja a telefont, meg hogy az FS miatt elavult a technológia és csak az egyetlen járható út ha kukába vágjuk az egészet.

    na de részemről a téma befejezve, nem az SD hiányának előnye hátránya érdekel hanem hogy hol lehet 32GB-st kapni ami 2 év garis és nem kell világot látni a gariztatásért!

    (akit még esetleg még mindig az izgat hogy minek kell nekem ilyen és miért nem elég a 16-os annak válaszom hogy: csak / mert menő / erre verem ki otthon - kinek melyik tetszik azt válassza)

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Új hozzászólás Aktív témák