Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltiz

    aktív tag

    válasz Bilux #22987 üzenetére

    "Akkor tegyük hozzá, hogy a Samsung szériához képest nem a legjobb alapbeállításokkal."

    Nem mondtam, hogy nincs nála jobb (mindig mindennél van jobb), de a "gyatra" kicsit erős kifejezés rá.

    "Ha valaki ért hozzá és elmolyol a beállításokkal akár jó képeket is kihozhat belőle."

    Én mindig alapbeállításokkal fotózok a gyári kamerával. Azon nem nagyon van mit molyolni, nincs is sok beállítási lehetősége.

    "Utómunkával elég sok szar képből lehet látványos képet csinálni."

    Ezért mondtam, hogy szívesen mutatok eredeti (utómunka nélküli) teljes felbontású képeket is, mert szerintem azok sem rosszak. Ide felraktam zippelve pár képet, ha valakit érdekel:

    N4-samples.zip (63MB)

    Mégegyszer:
    nem mondom egy szóval sem, hogy nincs ennél jobb minőség, de szerintem teljesen elfogadható, pláne ha az ember nem szándékosan 200%-as nagyításon keresi a zajt meg a hibákat. Ha ezekből valaki csinál fészbúkra -vagy más megosztásra- leméretezett képeket, vagy más formában -akár kőkorszaki módon kinyomtatva/előhivatva- mutogatja, vagy TV-re kilőve egy slideshow-t, akkor senki semmi hibát nem fog látni bennük.

Új hozzászólás Aktív témák