Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz zgospel #688 üzenetére

    Persze nem vártam Hero 5-ös vagy mondjuk Yi 4K+ szintet (az már egész meggyőző a tesztek alapján ... igazából ez az a szint amire azt mondom, hogy hobbi szinten kb kompromisszum mentes .... csak egyelőre húzós az ára ahhoz, hogy "nyúzós" akció kamerának használjam).
    De az olcsó kamerák közül azért a Git2 a drágábbik kategória (kint 35E körül, itthon 60E), és ennyiért kicsit többet is el tudnék képzelni :U , de lehet csak azért mert nincs sok összehasonlítási alapom más hasonló kamerákkal, csak a tesztvideókat néztem, meg egy két nagyon olcsó (értsd 10E körüli) silány kamera képét láttam "élőben", de azok kb semmire nem jók (Igaz egy Ekken H9-re még kíváncsi lennék, mert YT videók alapján 14E körüli áron egész meggyőző, csak ugye nincs benne Giro, meg azért nem olyan nagy a felbontása meg a dinamika tartománya, de ennek ellenére is értékelhető képe van).
    A WDR módban egyébként még nem próbáltam, mit tud, mert őszintén szólva úgy voltam vele, hogy minden ilyen utólagos képfeldolgozás, "túlhúzás", stb csak ront a valós képminőségen, de akkor azért megvizsgálom mit tud ez a funkció. Eddig utómunkával sem nagyon foglalkoztam (azaz fotónál igen, videó még idegen terület), de mindenképpen kicsit beleásom magam a dologba.

Új hozzászólás Aktív témák