Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Alogonomus #165 üzenetére

    Amit én betettem táblázat pontosan az ellenkezőjét támasztja alá annak amit állítottál és állítasz.Az a táblázat azt mutatja hogy megjelenéskor melyik kártya ( család)milyen MSRP árral ment.
    Ahogy gbors is írja, a turing javított kb 20 % körüli cost / frame értéket a pascalhoz képest. tehát ez amit itt leírtál : [link] nem igaz
    "1060-1070-1080 sokkal olcsóbban hoz egységnyi teljesítményt, mint a 2060-2070-2080."

    A bányászathoz nem értek,de anno azt magyarázták az egyik VGA topikban, ( volt itt egy nagy bányász tag, nem tudom a nevét ha jól emlékszem Optimus volt az avartarja)hogy a pascalokhoz és most a Turingokkal is 7-8 féle újabb cripto( y ?) volt bányászható, míg a radeon kártyákkal 1 vagy 2 régebbi,de elterjedt típus hatékonyan .
    mondjuk ahogy nézem ehhez azért vannak itt jobban értő emberek is nálam majd ők megmondják.
    reggel egyébként pont az a hír ment hogy megint emelkedőben van a cry(i?)pto átlépett valami lélektani határt..pont az új genek megérkezésére omg...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák