Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz sniper elite #240 üzenetére

    Nem tudok eleget pakolni "A" autóba ezért veszek "B" autóból kettőt és el vagyok ájulva, hogy mennyi csomagot be tudok pakolni. Végülis logikus. :) Erre nemtok mit mondani.
    Én nem szeretem a többkártyás megoldást, ezért szeretem a GX2-őt. Abban egyetértek, hogy nem jó a két nyáklap, mert így sokkal nehezebb megoldani a vízhűtést. Itthon nem is nagyon láttam még GX2-höz vizesblokkot külön, pedig nem egy nagy dolog felszerelni.
    Amit ezen az oldalon látsz letölthető forceware-t az csak 2008 ötödik hóig visszamenőleg van, nem számolom össze hány van összesen 2008-ban... 2-3 hónapot kár volt várnod.
    Ami a kihajtást illeti azért én tennék egy próbát ;)
    Mégegyszer mondom, hogy nem csak a hárdveren múlik a teljesítmény és valójában arról beszélünk és nem a kártyáról, amikor azt mondjuk, hogy az egyik jobb, mint a másik. Lehet mellébeszélni, de az már marketing. Aki csúcskártyát vesz játékra, az szerintem jogosan várja el, hogy a legmagasabb teljesítményt kapja, ami a játék megjelenéskor elérhető, a mozijegyes példa értelmében. Lehet két kártyát venni, de egy eleve több GPU-s kártyából kettőt venni... hát végülis lehet, csak akkor hagyjuk inkább a bőrlehúzást szerintem.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák