Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Pötyi #30886 üzenetére

    Én általában az irodánkhoz legközelebb lévő bejárati ajtó tövébe parkolok le. Így gyorsabb a távozás és ha kell, akkor át is tudunk ugrani a másik épületbe autóval (jó, csak indokolt esetben, nehogy megdicsérjenek :DDD ).
    Ma fél 8-kor még otthon ültem a parkoló autóba és írtam a menetlevelet. Rá is jöttem, hogy nem mindenki érti, hogy kötetlen munkaidőben dolgozunk és nem csak a központban (nehezítésként hol a céges, hol a saját autóm felejtem a telephelyen).
    Telefon csörgött, majd a következő beszélgetés zajlott le:
    - dolgozol?
    - igen, de nem vagyok bent (csak, hogy tiszta legyen egyből, hogy nem tudok ugrani, fejtsd ki telefonba)
    - juj, akkor hívjam xy-t?
    - hívhatod, de szerintem ő sincs bent. Mi a gond?
    - azért megpróbáljam?
    - mond mi a gond!
    - nem csatolta fel a hálózati meghajtókat.
    - és az miért baj? a ... rendszer sem indul el?
    - nem, mert nincs mivel indítnai
    - nincs ikon az asztalon?
    - nincs, a hálózati meghajtóról szoktam elindítani
    :Y :W :( :)) Van az a dolgozó, akivel nem szabad túl sok infót megosztani, mert később magánakcióba kezd és vakarhatjuk a fejünket.
    - indítsd újra az egész gépet és jó lesz, ha nem, akkor hívj vissza és megbeszéljük mire érek be
    Nem hívott, így jónak tekintettem... :DDD
    A másik negyed órával később (még mindig máshol tekergek):
    - úgysem találod ki, hogy miért hívlak
    <hát nem is akarom>
    - hááát, na miért?
    - lejárt a jelszavam és nem is figyelmeztetett rá.
    - majd, ha beérek, visszahívlak (másra nem is reagáltam)

    Mivel a héten a kb. a 4. user, aki állítja, hogy neki nem volt figyelmeztetés a lejárat előtt a jelszócserére, rákérdeztem, hogy mikor jelentkezett ki utoljára. Hát ő nem szokott kijelentkezni, csak bezárja a távoli asztali kapcsolatot. Már minden tiszta és világos.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák