Hirdetés

  • Computex 2024: Mini-ITX alaplapokat vár a Fractal két új háza

    ph Az álló elrendezésű Mood és a továbbfejlesztett Era 2 a kis méretű, elegáns PC-t építők számára lehet opció.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt. Persze szokás szerint csak bonyodalmak után győz az igazság és érkezik el a happy end.

  • Ilyen lesz a CMF Phone 1

    ma Intenzív narancs színben és extra lehetőségeket kínáló hátlappal várható a Nothing almárkájának első modellje.

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz sh4d0w #26346 üzenetére

    Értem én, hogy kényelmesebb azt gondolni, hogy a másik buta és gonosz, mintsem beismerni, hogy nem sikerült felfogni amit a másik leírt, ezért ismét felhívom rá a figyelmedet, hogy nem az én választásom volt, hanem haveré. Megjegyzem azé a haveré aki közli, hogy a "Linux az isten" de 3+ éve Windowst használ a mindennapokban.
    Valahol egyébként kiidegel már, hogy (főleg Linuxos körökben) illik borzasztóan fikázni a Windowst, és ez nagyon menő is, persze mindezt a díszes társaság úgy teszi, hogy közben a fele valójában Windows alól van, de ha én azt írom, hogy a Linux körülményes, meg azoknak való akik szeretnek a rendszerrel szarakodni, akkor rögtön főgonosz vagyok. Pedig még csak azt sem írtam, hogy a Linux rossz lenne ...

    Na, ezen lenne érdemes elgondolkodnod, meg mindenki olyannak is, aki szerint ördögtől való a gondolkodásmódom.

    #26345 Tim82 : Szerintem a Mint lesz.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák