Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    addikt

    válasz Lenry #21168 üzenetére

    erről eszembe jutott a mi szalagavatónk előkészülete, sokan mondták hogy a középiskolai pályafutásom egyik legparasztabb megnyilvánulása volt az akkori

    az exem szalagavatóján keringőztem még két évvel a sajátom előtt, szóval már ekkor eggyel többször sikerült mint szeretném, úgyhogy amikor mi kerültünk sorra és ofőnk (akit egyébként nagyon szerettünk, igazi anyatigris még az olyan semmirekellő csürhével is mint mi voltunk) elkezdte felvázolni a szalagavatót, az osztálytánc kötelező, a keringőt beszéljük meg

    na én itt még ofőnk be se fejezte a mondatot már határozottan deklaráltam hogy engem a keringővel felejtsenek el, nekem már megvolt egyszer, egyel több a kelleténél.

    mindegy, ezután volt még egy megbeszélés meg minden, és itt jött az a pont amin utólag szégyenemben már csak röhögni tudok: az egyik lánypajtás az osztályból (akivel tényleg jóban voltunk, közös bandában zenéltünk meg minden de ezen kívül nem volt semmi) elkezdte nekem mondani így nagy köröket futva a szöveget aminek az a lényege hogy kurvára ötlete sincs hogy ki lesz keringőn a párja, én meg így magamban már készültem hogy jó akkor beszélek valamelyik hasonlóan gügye de hímnemű cimborámmal az osztályból hogy kérd már fel pls mert engem fáraszt vele

    na és itt jött a gondolatmenet vége hogy ő alapvetően rám gondolt mint keringő partnerre.. ami nálam levert pár biztosítékot fejben, utólag visszagondolva talán nem azokat amiket indokolt lett volna... mindenesetre az implicite kérdésre hogy leszek-e a keringő párja képes voltam azt a választ adni hogy, idézem: "faszt, mondtam hogy én nem keringőzöm, egyszer elég volt"

    a jó viszonyunkról szerintem sokat elárul hogy néztett rám egyet csúnyán aztán kiröhögött, és semmi sértődés meg ilyesmi nem lett belőle, sőt, ő volt azon pár ember egyike akivel ballagás után is tartottam a kontaktot

    mondjuk aznap több embertől megkaptam hogy azt mindenki tudta hogy nem vagyok egy úriember de ez még tőlem is erős volt, ahogy azt is éreztem hogy pár hímnemű osztálytársamnál felkerültem a halállistára :D

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák