Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz E.Kaufmann #14681 üzenetére

    Kívánságod visszamenőleg is teljesült ugyanis az egyikkel vidéki uradalmamról megyek be a városba, a másikkal pedig városon belül flexelek, és emelkedek a poor nép felé. Olykor nincs türelmem megvárni az utóbbit, akkor - évszaktól függetlenül - egy komolyabb séta vár rám, de az évek során megedződtem, míg a többiek a konditeremben döglöttek. Különösen a vidéki sofőrös limóra igaz, hogy a sofőrökkel még kb soha semmi bajom nem volt 25 év alatt, felénk a buszok tiszták, és gyakran újak (most pl hybrid és villamos busz is csatasorba állt), és a mi vonalunkon (ez tudom h máshol nincs így mert járok más vonalon is) kultúrált utazó közönség van, ülőhely pedig szinte mindig akad, akármikor utazok. Tudatos közösségi közlekedés miatt pedig abszolút zöldnek is vagyok nevezhető, ami tovább növeli érdemeim rendkívül hosszú sorát.

    (ugye megvan, hogy kissé tréfásan próbáltam menteni a keserű valóságot?)

    (BTW : Ha egy trabant is limo : 60 ezeért papíros régi Suzuki Swfitet, Moszkvicsot, Renaultot találni, 100 ezres kategóriában, persze ezek átírva kötelező szervíz már 100-150 ezersek lehetnek, hozzá még egy jogsi is - ha nincs - már tényleg nem olcsó mulatság magyar fizuból :( )

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák