Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz KROK640 #1252 üzenetére

    Top cat : nem nem élvezem, bár egy idő után kiváncsi voltam, hová fajul a történet, és persze örültem, hogy lesz ide egy jó story. Régen még a szakma iránti szerelemből csináltam mindezt, mert megtehettem. Na jó, meg most élvezem a reakciókat :D

    Silence : igen, Angliáig kellett volna reptetni, de az emberben mindig benne van a remény, hogy talán mégiscsak lesz ebből üzlet meg valami. Sokszor mondták már, hogy túlontúl türelmes vagyok.

    TESCO-Zsömle : Na látod, ez nem jutott eszembe, pedig megérte volna 5K-ért alkalmazni még akár mosogatni is 2 hétre. Amúgy az is megfordult a fejemben h elbacta az összes pénzét vagy a franc tudja, aztán vegyem meg neki a gépet, és vagy nem viszi el, vagy részletfizetéssel jön, és második részletet sosem kapok. Nem tudom, akár ez is benne lehetett a dologban. Gyanús volt, hogy hirtelen emelkedett egy 100-ast a keret, miután stornóztam a hülyeségét, de akkor még azt gondoltam, hogy végre megjött az esze...

    koby11h : Sajnos az aranyszívem.. a barátnőm is ilyen, és sokszor beszéltük már, hogy minket az visz majd a sírba, illetve, hogy nagyon sokan ezt a hülyeséggel keverik össze, és azt hiszik, hogy a jószívűség meg a kompromisszumkészség, meg az, hogy "elengeded" azt jelenti, hogy te egy lehúzható, átverhető hülye vagy ...

    hcl : 6 év után felhív h rossz a gép... meg fejleszteni kéne. Az első körben lehetőséget és pénzt láttam ebben. Ha tudja az ember, hogy s3ggreesik akkor leül. Végül csak egy jó story lett ide :(

    Balika911 : Igen, a Béla járt el helyesen. A memóriák az enyémek voltak, csak ha eladom akkor többet kapok érte mint 5000ft mÍnusz egy GeF2MX 400 akkori ára. A piaci árat nem takarta be az 5000ft, de ha úgy vesszük a memóriát ingyen adtam neki... Akkor még ezt befeketetésnek gondoltam, nem pedig önszivatásnak. örültem, hogy örül, és elégedett.

    Bamnbano : Egyébként igen, az 5 rugó óradíjnak nem lenne rossz. Azért ha csak belegondolok, hogy kicsomagolni az alkatrészeket, összeszerelni a gépet, feltelepíteni, a játékokat rárakni, a végére tuti simán kijött volna 5-6 óra, (ha nincs gond)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák