Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz haris #19 üzenetére

    Nem hiszem, hogy lenne... az az ösztönző meg a lopott (illetőleg lejárt demo) Windowsoknál volt, igen. :D De szerintem semmi gond se lehet abból, ha nem adod meg az email-edet... én mondjuk tudom ajánlani, az MS van akkora cég hogy meg tudja védni az adataidat, és azzal hogy megadod kapsz pár elég sok előnyös dolgot, például a megadott email-edhez kapsz SkyDrive-os cloud meghajtót, online profilt (akármelyik W8-as gépen jelentkezel be, ugyanazokat a beállításokat kapod vissza), etc etc. A spamos kérdést viszont passzolom, de nekem egy se jött a címemre. (Xbox Live-hoz van rendelve mondjuk, de az is ugyanolyan Microsoft-hoz tartozó account mint a másik...)

    (#26) Barthezz2: Szerintem se... igazából én már most sem játok Start menübe W7 alatt, így ez nem is gáz részemről. Ami program kell, le van pinelve a tálcára... ha meg több kéne, a) csinálok shortcutkat az asztalra, b) mappába gyűjtöm és lepinelem az Intéző superbarjára.

    Amúgy, tényleg nem kötelező a Metro-s Startot használni... ezértis nincs kirakva a tálcára, csak a fizikai gombra (és a Charm bar-osra) jön elő. Nemhogy örülnétek annak hogy az Intéző mennyit fejlődött most...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák