Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakosh

    tag

    válasz Male #31 üzenetére

    "Feltűnt, hogy a mikró le van árnyékolva? Na, hát így engedhetik."
    Ja, valamennyire biztos. Tedd bele a mobilad (már ha van) és csörgesd meg. Elméletben nem szabadna működnie, de mégis fog. Most amúgy ki is próbáltam. Becsukott mikróból simán pingeltem a router-t packet loss nélkül, persze azt nem mondom, hogy nem csökkent a jelerősség.

    "Persze-persze.... kifejezetten miattunk dolgozták ki ilyenre... és még az én megfigyelésem volt a találgatás :DDD"
    Te nagyon félreértesz valamit. Nem vágom, miből jött le neked az, hogy azért ilyen, mert így nekünk jobb. Ez a csalók miatt van így. Ez nem találgatás, hanem tény. Kár belekötni. Vagy szerinted azért büntetnek meg a nagyobb teljesítmény miatt, mert beteg leszel tőle? Nyilván... Nem is azért, mert a nagyobb teljesítményű cuccokkal zavarhatod az ISP szolgáltatását vagy mondjuk egy több négyzetkilométeres területen megoszthatnád a neted vagy mert az engedélyekből egy egész szép összeg folyik be az illetékes hatósághoz. Tutira nem. Most már én is rájöttem, hogy az NHH ill. az EU csak a mi egészségünket akarja védeni és nem a gazdasági érdekekről van szó.

    "Csak tudnám miért, amikor a cikk sem a Wifiről szólt, és én sem arról írtam."
    Azért mert esélyes, hogy nem fognak engedni sem a wigig és sem a whdi esetében a wifi eszközöktől nagyobb teljesítményt, ezért lehet a wifit itt emlegetni. Erre te mondani fogod, hogy "de a frekvencia..." és én erre mondom, hogy "de túl kicsi a teljesítmény...". Most megspóroltam egy kört. Bár feleslegesen, mert ez a vita végtelen. A világ összes tudósa nem tudna téged meggyőzni. Nem sértésnek szántam.

Új hozzászólás Aktív témák