Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz ROBOTER #29 üzenetére

    Szerencsére 99%? Szóval én vagyok az egyetlen, aki a windózos tabletet úgy akarom használni, ha kell, mint egy pc-t? Meg mi az, hogy szerencsére? Ez degradáló. Akkor mire is van rajta az az x86 kompatibilis szoftver, ha nem használhatjuk akár asztali pc-ként? A csempét azonnal lövöm ki a csába, mert nincs szükség rá!
    Te nem szoktál tesztelni? Nem szeretsz nem megszokott dolgokat kipróbálni, ha már lehet?
    Persze, hogy tötyögök róla az ágyból a 99%-ban, úgy használom, mint bárki más, de előfordult, hogy utaztam, és éppen nem volt kéznél laptop, ezért azzal dolgoztam/játszottam, ami van! Meg miért baj az, hogy androidot csak a telefonomon fogadom el, ha tablet is akár, akkor az windows rendes asztallal, a megszokot jó kis pc-s progijaimmal? Bacsist ismered? Neki is ezt mondanád, hogy szerencsére a beletartozik az "1%-ba", mert szereti a határokat feszegetni egy bármilyen hardveren? Én UMPC fan vagyok, mint ahogy Bacsis is, az is maradok, sajnos az UMPC-nek leáldozott, de újjászülettek windows-os tablet formában!

    [ Szerkesztve ]

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Új hozzászólás Aktív témák