Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz b. #162 üzenetére

    A gép amit vennék, sacc per kábé összeállt. Még ugye a 7.ét várom a procik miatt, de a pénz már arra is "el van költve" fejben, így ott sem fogok szórakozni. Azt fogom venni ami belefér a költségvetésembe. Az a 70S jó lenne, de ha kicsit is de elmarad a 80tól, a 80s meg biztos pöpec lesz, de tuti hogy a drágábbik 80asokhoz lesz közel árban, és nem az én kiszemeltemhez. Legalábbis nem látom értelmét belőni 250re az árát miközben az MSI-nek, az ASUS-nak, de még a Gigának is vannak olyan verziói amik 280 (és felette is) körül mocorognak.

    Mivel már régóta várom a procikat, és mivel a kollégám (aki veszi a jelenlegi konfigomat) is vár már vagy egy hónapja, ezért szerintem én nem variálok már. Ha megjönnek az új Ryzenek, akkor belerendelem, aztán örülök magamnak....remélem :))

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák