Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz 1dude #70 üzenetére

    "én lazán bevállaltam konzolon is a shootereket" - akkor sokkal ügyesebben célzol analóg stickkel, mint én :R ... én még egyjátékos módban, RDR2-ben is szívok vele... :B

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • sb

    veterán

    válasz 1dude #70 üzenetére

    Most leírtad az ellenkezőjét amit Kansas. ;)

    A felhasználás más a különböző eszközökön ezért nem triviális a váltás. Van ami előny, van ami hátrány, ezért nem lesz olyan, hogy mindenki csak a hw ereje alapján cserél(t) telefonra/tabletre/notira.

    Szóval szerintem még elég sokan kötve vannak a PC-hez. De abban egyetértek, hogy egyre kevesebben. És bár nem hangzott el, csak indirekt módon, de ez a hw független, felhasználás függőség is megoldható feladat. Nem azért nincs konzolon adott periféria mert nem lehetne... és preferencia is változhat, pl. az említett szakdolgozat "írás", vagy csak simán jegyzetelés lehet, hogy PC helyett mobil eszközön, valamilyen beszédfelismerővel már rég egyszerűbb mint ahogy mi a klasszikus billentyűzet bevitelben gondolkodunk.

    Én pl. mindet használom mert mindegyiken más a preferencia. Nyilván navigálni, út közben megnézni valamit jó, hogy nem PC-t kell előkapni. :D Olvasni, tartalmat fogyasztani is egyszerűbb tableten. Bevitelre meg jobb a PC nekem egyelőre. De ha már szó volt a hw erejéről, volt már, hogy inkább vágtam (kis) videót telefonon mint PC-n, mert hiába erős, 2-3 sw-nek is köhögött a hw támogatása, install, próba, stb... elment egy csomó idő. Telefonon meg az első szembejövő megvágta hw gyorsítással 2 perc alatt installal együtt.
    Ez is jól mutatja talán, hogy a felhasználás módja/lehetőségei mennyire meghatározóak.

Új hozzászólás Aktív témák