Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz lezso6 #5 üzenetére

    A cikk elolvasása után pont ezt akartam linkelni én is. Hallottam régen ezekről a botrányokról az évek alatt egyszer-egyszer, de így egyben sosem sikerült összeraknom, pedig omg de durva amit műveltek... Ez a büntetés amit kaptak egyébként picsa összeg.. ahogy a videóban is szerepel, a legdurvább években, havi $200M-t(!!!) fizettek a Dell-nek, azért hogy ne áruljon AMD procikat.. teljesen próbálták ellehetetleníteni a konkurenciát szinte minden fontosabb piacon. És most még fellebbeznek, hátha vissza kapják..

    Ezek után kész csoda, hogy az AMD még egyáltalán életben van és maradt némi pénzük fejlesztésre is... úgy tűnik a Ryzen szériával eléggé "arcon csapták" az Intel-t, ez látszik a kapkodásukból is amit művelnek. Nem csak a rendes verseny miatt örülök annak, hogy sikeres a Ryzen, hanem azért is mert végre jól oda csaptak a szemét Intel-nek, és nagyon remélem, hogy ez igazán fájni fog nekik az elkövetkezendő évek alatt.

    Egy termék vásárlásakor mindig próbáltam a racionális érvek mellett dönteni (mi éri meg a legjobban egy adott összegből), de azt hiszem jó sokáig nem fogok Intel-t venni ez miatt. Mondjuk csak simán jobb vétel most a Ryzen, de akkor is..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák