Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bici #51 üzenetére

    Hát gondolom lesz havi előfizetés meg éves, ahogy most Goldra vagy PS Plusra van...
    De most ha 2 év alatt kifizetem a konzol árát, akkor meg is vehetem és az enyém marad. Utána azt eladhatom, tesómnak odaadhatom, elrakhatom magamnak, ...
    Amúgy nem tudom mit akarsz még ennél kevesebb kábelt, konzolnál van egy HDMI, egy power adapter és letelt. PC-nél igen, na ott tényleg sok kábel van :D

    A kertben meg én is tudok játszani, arra találták ki a Steamlinket vagy konzolon a Playstation Remote Playt. Egy előnye lehet ennek, hogy mobil eszközön bárhol könnyen használható lesz. De mondjuk arra kíváncsi leszek, mekkora adatforgalmat fog generálni. Az én havi 6 gigám szerintem nem sokáig tartana.

    (#52) RareParrot Mondjuk most már találsz annyiért GTX 1060-at. Akartam mondani, hogy de a Micro nagykereskedelmi áron szerzi be a Boxokat, aztán jutott eszembe, hogy ez az Nvidiára is igaz.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák