Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz schawo #3125 üzenetére

    Az analóg korszakban pár hét alatt elkészültek az esküvői fotók. Az ember azt gondolná, hogy a digitális korszakban ezt sikerült felgyorsítani (igen, sikerült, amatőr fotósként én igenis gyorsabb lettem), ehelyett pixelszintű utómunka, tökéletesség hajszolása (6 hónap alatt legalábbis remélem, akkor már), és a végtelen várakozás a "digitális jólét" eredménye. Az esküvői fotók egyik fő célja, hogy a násznép megnézze hogyan festett az egész esemény külső szemlélő látószögéből. Csakhogy ennek 6 hónap után már semmi jelentősége. November-decemberig folyamatosan írogattak, hogy mikor lesznek már képek, de azóta már feledés homályába veszett az egész. Lesz egy kupac képünk, amit senki sem akar megnézni. Másik célja, hogy a távolmaradók kapjanak valami emléket. A feleségem keresztanyja, aki nem tudott eljönni, mert rákos, hamarosan elmehet anélkül, hogy egy képet látott volna. Szóval ennek a csomag képnek már csak két funkciója marad. Promózhatod velük magad, hogy milyen fantasztikus képeket tudsz csinálni. És én majd 25 év múlva elővehetem, hogy nézegessem magam fiatalabb koromban. Szóval számodra a siker 100% (2/2: pénz, promó, bár ezt most azért talán valamennyire lerontottam, 2/3: 67%), számomra 33%, bármennyire jól is sikerülnek a fotók (majd egyszer végre).

    Én azt javaslom, hogy ha csak ilyen lassan tudsz dolgozni, akkor inkább foglalkozz mással, mert sokaknak okozol ezzel komoly kellemetlenséget a fentiek miatt.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák