• giroud199 és csekebeni értékelése egymásról

    Hirdetés: Mi Mix 2s 6/128gb

    giroud199 értékelést adott csekebeni számára:

    Nyugodtan vidd el bárhova a készüléket kijelzohibaval....ki is neveznek.... Ips kijelzőnel pár világosabb folt teljesen normális,ha megnezed a szeleket végig az.....maga a a készülék hibátlan! Írd le a hibáit nyugodtan!! Negatív mivel a készülék az alkalmazott tachnologia miatt olyan amilyen....ennyi erővel ez összes amoledes készülék vásárló panaszkodhatna az oldalon,hogy kis fényerőn vibrál a kép és átmenetesek a színek! Vicces!!!

    csekebeni negatív értékelést adott giroud199 számára:

    Hibátlan telefonként volt meghirdetve, ennek ellenére a kijelző hibás. Mivel előreutalással fizettem és postai úton jutott el hozzám a készülék így a kedves eladó szavaiban bízhattam csak.. Hiba volt...

Hirdetés

Aktív témák

  • csekebeni

    csendes tag

    Tisztában vagyok az IPS panelek gyengeségeivel, köszi a kiselőadást! Nem a kijelző szélén van a két folt, hanem belül és sokkal inkább van arról szó, hogy nyilvánvaló, a mindennapos használatban zavaró hibával vettem egy olyan telefont amiről te azt írtad hibátlan. Így a telefon nem ért annyit amennyiért hirdetted! De még egyszer mondom a legnagyobb baj itt az, hogy átvered az embert és fals infót adsz a telefonról!! Kapsz bizonyítékot is róla privátban és ahelyett, hogy rendes ember módjára legalább egy elnézést mondanál inkább még neked áll feljebb az értékelésnél...

Aktív témák