Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz Mr. Teddy #15 üzenetére

    Nem, nem a véleményért haragszom. :) Olvasd el még1x amit írtam.

    A troll véleményért haragszom, az olyan kijelentésekért, hogy "ez a termék értelmetlen" maga sem tudja miért, de az. Az olyanért hogy" ki cipelne egy 18"-os tabletet?" vagy a " ki fogja ezt tartani?"

    Az ilyen ehhez hasonló és értelmetlen hsz-ekért, mert nem ül le és gondolkozik, csak ír, mert több lesz a hsz és annál hamarabb lehet majd ph nagyúr, vagy mitoménmi... :)

    Otthonra való, nem hordozzuk és nem tartunk kézben ekkora tabeletet, mert belegebedünk (ezért van kitámasztókája), de ezt minden normális ember azonnal látja, csak a troll nem. És fenntartom, hogy azért, mert xy nem látja egy termék értelmét, az nem jelenti azt hogy másnak nincs értelme. Ennél fogva értelmetlen a megjegyzése és troll hsznek tartom.

    Azzal semmi bajom, ha valaki értelmes megfogható indokot ír le, neki miért nem lenne jó. De a tőmondatokban leírt zsigerből leszólom hsz-nek nem sok értelmét látom. Peace.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • siti

    senior tag

    válasz Mr. Teddy #15 üzenetére

    nem haragszik:
    - nekem nem jön be, nincs szükségem ilyen gépre, van egyáltalán piaca?
    - csoffadt vagyok, 5 dobozos sört nem bírok el, hát még egy ilyen tabletet az ágytól a tartóig cipelni.
    - ennyiért veszek egy rendes gépet, tabletet, win8-at és a távoli gép vezérlést is meg tudom oldani bármilyen platformon.
    haragszik:
    - ez egy szar mert nem bírom el, nem tudnám mire használni, nem keresek annyit hogy meg tudjam venni.

    látszik, hogy a második esetben semmi baja a terméknek, annál inkább a felhasználónak, de mégis ilyen hozzászólások születnek. néha.

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák