Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    Számomra kicsit bosszantó, ahogy az emberek hozzáállnak egy olyan termékhez, amit ők maguk nem tudnak kihasználni, vagy nem látják az értelmét! Nem is bosszantó, egyenesen a tolerancia teljes hiányaként és imigyen az intelligencia hiányát is felveti számomra!

    Azért mert TE úgy látod, hogy valaminek nincs értelme, az nem jelenti azt, hogy MÁS nem tudja tökéletesen kihasználni a termék nyújtotta előnyöket!

    Ha csak ezt az egy mondatot felfogod, értelmezed és elfogadod, máris értelmét vesztik az olyan mondatok, hogy: "ennek semmi értelme" "nem cipelek egy ekkora táblát" és hasonlók!

    A helyzet az, hogy már a táblák megjelenése óta várok egy ilyen eszközre, de sajnos az ára meg fog állítani engem (is)! :( Én ezt kinéztem magamnak januárban, de a magyarországi közel 400ezres ár eltántorít, mert sajnos nekem már ennyi nincs rá.

    Az pedig végképp kiveri a biztit, hogy azt hiszik ezt a táblát hordozni kell! Nem, nem kell!
    Nekem pl. tökéletes lenne reggel a konyhába kv-zás mellé. Nagy, könnyen olvasható és minden "reggeli" funkció könnyen elérhető: mail, hírek, esetleg könyvolvasás... Leveszem a tartójából és a nagyszobából átcaplatok a konyhába vele. Egy kattintás és máris ki van támasztva! Na ha ennyibe bárki belehal, az ássa el magát. Elhiheted, hogy nem arra tervezték, hogy elvidd a melóhelyedre minden reggel és a buszon úgymond előkapva nyomj egy engribördcöt.... agylövés!!!
    A gyerekkel otthon is tök jól lehetne vele játszani, a tegra3 elég erős ehhez. Leülünk elé az íróasztalnál és eljátszunk vele. 2 tablához tervezett gamepadel pedig ugyancsak jól lehetne autósjátékokat és egyéb játékokat játszani és még sok 100 otthoni(!) ötletet lehetne felsorolni, ahol ezt a nagy 2 tonnás táblát max 10 méteres távolságra kellene elcipelni! jáj.... de nehéz...
    Asszonyak recept lesőnek akár win8-al, vagy közös filmnézéshez stb. stb. All in One, AIO gép OTTHONRA!

    Azt sem értem, hogy ha valakinek nem tetszik, nem látja értelmét, minek trollkodik vele! Oké, nem tetszik neked, ne foglalkozz akkor vele!

    Uff

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz Mr. Teddy #15 üzenetére

    Nem, nem a véleményért haragszom. :) Olvasd el még1x amit írtam.

    A troll véleményért haragszom, az olyan kijelentésekért, hogy "ez a termék értelmetlen" maga sem tudja miért, de az. Az olyanért hogy" ki cipelne egy 18"-os tabletet?" vagy a " ki fogja ezt tartani?"

    Az ilyen ehhez hasonló és értelmetlen hsz-ekért, mert nem ül le és gondolkozik, csak ír, mert több lesz a hsz és annál hamarabb lehet majd ph nagyúr, vagy mitoménmi... :)

    Otthonra való, nem hordozzuk és nem tartunk kézben ekkora tabeletet, mert belegebedünk (ezért van kitámasztókája), de ezt minden normális ember azonnal látja, csak a troll nem. És fenntartom, hogy azért, mert xy nem látja egy termék értelmét, az nem jelenti azt hogy másnak nincs értelme. Ennél fogva értelmetlen a megjegyzése és troll hsznek tartom.

    Azzal semmi bajom, ha valaki értelmes megfogható indokot ír le, neki miért nem lenne jó. De a tőmondatokban leírt zsigerből leszólom hsz-nek nem sok értelmét látom. Peace.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák