Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zetor2000 #22 üzenetére

    Még nem voltam ilyen gyárban, nem is láttam ezért csak kérdezem hogy ha van olyan robot ami kisebb nagyob chippeket pakolászik a lapra, akkor olyan robot nincs ami mondjuk ram, meg m.2 ssd foglalatot tud pakolni ? Szerintem az epölnék a legutolsó szempont hogy épp hány kis kínai kell a cuccukhoz. Az már annál inkább hogy folyamatosan egyre nagyobb profitot tudjanak elérni. Gondolom pár centtel olcsóbban gyártható a lap ha mindent forrasztanak. És ennyi.
    Arra is mi szükség volt hogy iphone 6-7-eseket szoftveresen lassítsák ? Nem volt elég az amúgy is rahedli profit ?
    Az epöl szervizeket meg hagyjuk! Erről is van jó pár Louis rossmann videó, ahogy pár centes javítást is eladnak alaplapcserének, meg 800-1000 dolláros javításnak.
    Soha nem értem hogy miért kell ezeket a szemét multikat védeni. Őket csak a profit vezérli és
    hogy hívőket képezzenek.
    Én most thinkpadeket használok, de ha ilyen szemét lesz a lenovo is mint az epöl akkor gondolkodás nélkül fogok keresni más céget, és nem fogom foggal körömmel védeni őket.
    Ez az egyetlen álláspont ami rá tudná kényszeríteni a cégeket hogy másképp viselkedjenek, csak sajnos nincs meg a kritikus tömeg a tudatos vásárlókból.

    [ Szerkesztve ]

    m.

Új hozzászólás Aktív témák