Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    Nálam a "fillér"-es cucc valami aprót jelent aminek meg se nézem az árát ha épp abban a boltban vásárolok.
    Egye fene de te vehetsz drágábbat is :D pl több lap van benne... kemény fedeles boritó.. :D
    Természetesen ez sem 100%-os védelem. Olyan nincs ,ami minden ellen megvéd...

    Iroda ,nyilvános helyen pl én zsebemben tartom (telefon/ kulcs/ cigi /guminő /liter páinka mellett :D ) igy biztonságban érzem ...
    Otthon persze a páncélszekrény mélyén , mivel ha az asszony megtalálja a facebook loginomat....

    Vállatati környezetben természetesen más, ott mivel a gépek jórészt emberi felügyelet nélkül futnak ,ott minden kiskaput zárni kell, mivel nagyon profi csapatok dolgoznak egymás ellen.
    Pl usb letiltva/ takarítót sem a helyi ügynökségénl toborzok, kamerarendszer stb....

    Ami híreket én olvasok ,abban viszon 90%-ban valhol mindig az emberi mulasztás miatt történik adatszivárgás
    Hardware oldalon eléggé komplex a dolog...PL. Me, usb,wifi. Ez mind nagyon sebezhető ,közvetlen hozzáférés esetén.
    Az hogy pl a cpu hibályát egy "weboldalon lefuttatott kártékony" kód esetén ki lehet használni... az oké de mondjuk pl egy céges data serveren ki fog netezni?
    Filmeknek se kell hinni ,hogy odamegy a "takarító" bedug egy pendrivet oszt 10s mulva minden adat feltörve, és rámásolva... persze most láttam az e-bay on usb kulcsot, elötelepített sky-netel...

    Röviden, otthonra nem kell pánikba esni.. ott ülsz a gép elött és kis odafigyelésel /figyelemmel biztonságban tudhatot az új Ciccolina filmgyüjteményeket. :R
    Ha meg mégis felhőben tartom mivel a lurkók is kiváncsiak akkor meg a "cicco1234" jelszavamat lecserélem valami 32 karakteres egyébre....

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák