Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atos23

    senior tag

    válasz dugo_ #2295 üzenetére

    Én sem venném meg darabonként a bringát. Mire meglesz a legutolsó alkatrészed, az először megvettnek éppen lejárt a garija.

    Nekem ugyan szerencsém volt, de másnak is az lehet. Tél van, a bringaboltok ilyenkor téli álmot alszanak, jókat lehet alkudni, elfekvő készletekre lecsapni.
    Érdemes egy nap szabit kivenni, és végigjárni Budapest közepes és nagyobb bringaboltjait, amennyi belefér.

    Nálam megérte, annyiból lett új, számlás, 2 év garis, normál áron majdnem milliós pedelec bringám, amennyiért a Jófogáson és Facebookon hirdető importőrök adják az 5 éves, Németországból levetett, romos bringákat.

    Kb. 2-3 hónapja a Bergusonnál voltak szép számmal elfekvő Pedelec-ek kis pénzért, de mostanra már csak a kevésbé jó vételek maradtak. Például az én bringámnak az előző modellévi változatát adják most másfélszer annyiért, mint amennyiért én az újabbat vettem. Ezért most nem ajánlom szívvel őket, ennek ellenére talán megéri benézni hozzájuk személyesen, mert a webes készletnek semmi köze nincs a valóshoz, bármi érkezhetett, bent ragadhatott.

    Szerk: Sorry, ezt Joshinak akartam írni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák