Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Crytek #38 üzenetére

    Ja, nem, én azon kevesek egyike vagyok akik ügyfél oldalról próbálnak jót tenni, nem pedig nonstop azt nézem mi lenne jó nekem a pult másik végében.

    Nyugodtan lehet árakat faragni, amúgy tudsz kérni más lokalizációt is, legalábbis 3 nagy márkánál igen. Olcsóbb lesz, mert nincs magyar billzet, olcsóbb lesz, mert a disztri általi extra garikat nem rakják rá, olcsóbb lesz, mert szépen bevárják az alkatrészedet 10 másikkal sötöbö.

    Mikor 1 hónapig nincs valakinek gépe, de úgy, hogy nem is tudják elérni a javítót, akkor hidd el, nagyon átgondolja mindenki, hogy vajon nem-e lett volna jobb kifizetni a "semmiért" a felárat. Nagyon fájdalmas kifakadásokat láttam már.

    Hopkins95:

    Senkinek. Ja, ú basszus, hogy ez olyan szinten alap, hogy egyes XPS és AW notiknál sziszegnek, hogy jézuska, ez nem magyar? Hát, ennyire.

    De nem kell magyar, abszolút nem. Csak akkor légyszi ne hazai listaáras honos gépekhez mérjük a kinti konfigokat, mert ez nettó hülyeség.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák