Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    én 99ben jártam Izraelben, mivel megnyertük csapatommal a 98as kosárlabda diákolimpiát, kijutottunk a középiskolás világjátékokra (99-05-05 - 99-05-12)

    felejthetelen élmény volt. iszonyatos minőségi szálloda, gyönyörű tájak, májusban is hatalmas forróság, gyönyörű lányok (de tényleg), marcona férfiak, géppuskás őrök a stadionoknál ahol játszottunk, a forgalomban (csak merci taxik voltak, túlnyomórészt 6 ajtósak) át tevegelő kissrácok, ezer és ezer élmény. a buszsofőrök egy külön faj, iszonyatos ahogy vezetnek, de élveztük természetesen :D

    Jeruzsálemben, a Ramat Rachel hotelban szálltunk meg, a 7 napoból 5 nap telt el a meccsekkel, 2 napot kirándulással töltöttünk - Názáret, Holt-tenger voltak a főbb állomások, mind hatalmas élmény volt, a tenger pedig tényleg leírhatatlan :)

    Tel-Aviv-ban szállt re a repülőnk, onnan mentünk busszal Jeruzsálembe.

    van vhol otthon egy hosszú videofelvételem mindenről, sajnos fényképeket nem készítettem, hisz akkor még sehol sem volt a digitális fényképező technológia, meg amúgysem bíztak volna rám semmit a szüleim anno :D

    örülök hogy ti is végigjártátok ezeket a szép helyeket amiket mi is, egyszer majd én is visszatérek, ezt megígértem magamnak :)

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák