Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz werszomjas #94991 üzenetére

    Halli!

    Sajna csak meló után otthon tudom megnézni, de azt hiszem, nem vagy egyedül Bliztwolf problámávan ;(

    Tegnapi napig egész boldog voltam, mert az utolsó snap up során sikerült megcsípni egy BlitzWolf® BW-F4 -es BT hangszórót 25.99$-ért. Eddig happy. Nagyon jó véleményeket láttam róla, néztem, hallottam róla..
    Gondoltam ennyit megér.

    Hétfőn meg is érkezett.
    Éjszakás műszak után voltam, épp aludtam vagy 2-2,5 órát, de nem bírtam magammal, ki kellett próbálni! ;]

    Elsőre húú.. van ám súlya.. hmm.. szép letisztult dizájn.
    Ezután: bekapcs.. hmm... de f..a "mélye" van... hallgatom, hallgatom.. hmm.. de mintha a magasaknak is csilingelni kellene... de nem teszi...

    Elő az öreg Sardine SDY-019
    hmm.. azon bezzeg csilingel a magas.. igaz, nincs is olyan mélye.. no de még teljes áron is csak fele annyiba kerül...
    Szóval nem voltam maradéktalanul elájulva, többet vártam.
    Pláne, hogy nem olyan sokoldalú, mint a sardine..

    próbálgatom kb. vagy egy órája, amikor egyszercsak elkezd ütemesen kattogni, és olyankor meg-megszakadni a hang..
    Olyasmi, mintha valami védelem lelőné a végfokot, majd vissza, majd le majd vissza..
    Hmm.. gondoltam hátha csak lemerült, bár nem jelezte semmi..
    Ráraktam egy töltőt.. továbbra is kattog.. na mondom, frankó..
    Próbáltam line in -en jack-jack.. ugyanaz..

    Mivel volt dolgom, rajta hagytam a töltőn.. feltöltött teljesen.. (elég hamar, pedig csak egy 0,75A-es töltő.. szóval nem igazán lehetett lemerülve...)

    Bekapcsoltam..ment rendesen.. hmm..

    Oké.. ment kb. 1 órát 2-3 részletben..
    Ma behoztam melóba, hogy még járatom, meg tesztelem, meg hallgatom..
    Megnéztem egy filmet.. illetve csak néztem volna, mert kb. 1 óra után megint kezdte a kattogást.. :(((
    Újra töltőre.. semmi javulás.. hagytam feltöltődni.. vártam vele.. újra próba.. kattog.. line in kattog..
    Frankó..
    Egy dolgot vettem észre, ha elég magas, majdnem max hangerőt csikarok ki belőle, akkor nem kattog.. de amint egy kicsit is lejjebb csökkent a zene vagy bármi jel intenzitása kattog.. :W
    (mondjuk ezt nem fogom ecsetelni BG-nek.)

    Baromira idegesít, mert :
    - nagyon jó áron, szinte féláron meg tudtam csípni. (nehogy nekem visszatérítést találjanak ki! Hacsak nem teljes árat adnak vissza! ;) )
    - félek, hogy vissza akarják küldetni, ezzel meg már szívtam egyszer velük.

    Ugyanis volt egyszer, hogy "hamis" autós kamerát küldtek! (nem olyan chippel volt szerelve, mint amit írtak, plusz hibás is volt. Hasonlóan 25 dolcsi körül volt. Adnak valami potom visszatérítést.. pár dollárt, vagy Küldjem vissza és akkor full visszatérítés, .. oké.. paypal úgyis fizeti. Visszaküldtem.. fénykép, papír... ment a huza vona sokáig,hogy ők bizony nem kapták meg.. posta keresés... posta annyit tudott igazolni, hogy kiment, de hogy ki, és mikor vette át nem..
    Erre azt találták ki megoldásnak, hogy vissza fizettek valami nem is tudom már mennyit, talán a felét se!.. gondoltam a semminél már az is több, mert volt valaki más is hasonló cipőben, csak épp neki semmit nem adott paypal se!..

    No ettől tartok.. úgyhogy megkeresem az angol fordítós topikot, hogy ezt nagyjából fordítsák le nekem, meg hogy élnék a 3 napos garanciával és legyenek szívesek postázzanak egy másikat. És nem szeretném vissza küldeni a mostanit, a fenti eset miatt, maximum akkor, ha megérkezett a másik, hibátlan készülék..

    Remélem járható lesz a dolog.. 52 rendelésem van tőlük, talán vip3 ban vagyok, a fentin kívül sose problémáztam velük.. pedig akadt egy két kifogásolható dolog..

    Jah.. videót este majd linkelek, csak korlátos a mobilnetem.. :B
    És 'szorri a kisregényért! :B

    Esetleg nincs valakinek baráti kapcsolata velük, mint ahogy mondjuk a GB felé?

    szuszinho
    mi a probléma jellege?
    Videót mondjuk csak este tudok nézni.
    És mi az, hogy nem hatotta meg őket? Nem válaszoltak, vagy nem ajánlottak semmit? GB, vagy BG?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák