Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz daver88 #90606 üzenetére

    No.. megint neki esek..
    Tegnap, vagy tegnap előtt este írtam egy hosszabb szösszenetet, de véletlen kitöröltem.. nem volt erőm újra be pötyögni. No de most, ha még nem késő!

    Tapasztalatom 2 rádiós BT hangszóróval van.
    Egyik (ED10) nem igazán érdemel szót, illetve nem teszteltem igazán, hogy mennyire jó a vétele.
    Otthon panelban (Budapest XV.kerület Fót felöli széle) Music Fm-et befogta, arra, hogy valami recsegjen a háttérben jó. Itt írtam pár szót anno a BT hangszóróimmal kapcsolatban.

    Amit viszont ajánlani tudok, az a Sardine SDY-019!
    Több helyen is meg lehet venni, akcióban én 20 dodoért fogtam ki, általában olyan 29 körül szokott lenni.
    Nekem nagyon bejött! Most is itt van bent velem a meló helyemen.. már nem a kis JAM-et használom idebent.. max. ha tényleg zsebre vágós méret kell.

    Jó a hangja, sztereo, BT, Line in (3.5 jack), microSd, USB (pendrive), óra, ébresztő, FM rádió...
    Fm rádióban az a jó pl, hogy ezen látszik a beállított freki.
    Vétele is egész jó, bár igazán tehettek volna rá egy kis teleszkóp antennát.
    Gyenge vételi helyen érezhetően javul a vétel, ha egy 30 centis kis drótot oda érintek valamelyik test ponthoz. (usb csati pereme, vagy micro usb töltő csati pereme. USB csatinál óvatosan, nehogy a belsejébe menjen a drót, és rövidre zárja a táp vonalat.. nem biztos, hogy szeretné...)

    Sokat használjuk.. asszony pendrivról hallgat rajta zenét, én sokszor rádiőt hallgatok rajta.. ha sikerűl 20 dodóért megfogni részemről ajánlott.
    Mondjuk azt nem tudom, mennyire messze vagy az adó toronytól, mennyire erős rádiót akarsz hallgatni, vagy mennyire vagy leárnyékolva.

    Jó lenne nekem is egy kicsit jobb vételi erővel rendelkező kis rádiócska, párom anyukájának.
    Délegyházán van telek, és ott szeretné hallgatni a 92,9, asszem klub rádiót..
    Sajnos ez már nem fogja be, csak nagyon zajosan.
    A drótos tunninggal már befogja, bizonyos helyeken, pózokban állva :D
    Jah.. illetve otthon panel, 7-em fürdőszoba, ott már érezhetően kevés néha -néhol a jel neki, mert átmegy monóba a music fm.. de úgy is zajmentesen szól.. csak nem sztereo..

    Valaki linkelt itt régebben egy tutinak mondott kisrádiót, aminek csak az a baja,hogy eldől kihúzott antennával, lehet egy olyat kellene még majd kipróbálnom.. Meg is van.. ez az..
    Nem tudom, ennek milyen lehet a vétele.. hangja.. mondjuk az már plusz pont, hogy van kihúzható antennája.. :U

    Bár most egy ilyen is útban van.. csak mert .. káros ez a topik! :DDD
    Ezen is van rádió, elvileg, de nincs rajta antenna, meg kijelző se.. ezt is csak kíváncsiságból, meg mert jó áron volt - vettem..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák