Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miroon

    aktív tag

    Megint offolni tudok csak sajnos... de kellene egy kis segítség azoktól, vagy esetleg mástól is akik vettek ebből a 907-es BG-s forrasztópákából.

    Még nyáron ajánlotta valaki a pákát. Azóta jó szolgálatot is tett, jó pár dolgot megforrasztottam vele már. Nagyon jól szuperált, olcsó is volt hozzá a hegy. Épp tegnap hozott hozzá a postás még 4-et,mert már nagyon rossz állapotban volt az ami rajta volt. Az előbb kicseréltem, aztán gondoltam rakok gyors kábelt az rgb-s ledszalagomra ami itt lapít a fiókban, csak hegy hiányában nem tudtam megcsinálni. Hegy kicserél, bedugtam a pákát, vártam hogy felmelegedjen, gondoltam addig iszok egy kv-t, épp a kv-t szűrcsölgettem és a ph-t böngésztem, amikor láttam hogy kialszik a visszajelző led, na mondom akkor gyors neki is esek, első forrasztás szépen meg is volt, de a másodiknál pattant egyet a páka, hasonlóan mint amikor ki-be kapcsolja a melegítést, de ez most valahogy más volt. Utána vettem észre,hogy már nem is melegít, nem is világít a visszajelző led sem, hiába állítgatom a hőfokot. Szerintetek mi lett vele? Néztem,hogy lehet hozzá 900-1000ft-ért ilyen kerámia betétet venni. Esetleg azt kellene cserélni időnként? Szét is kaptam, hát ha meglátom melyik kondi ment el, de egyik sem púpos meg semmi. Megéri megrendelni a kerámia betétet bele? Az tuti,hogy ilyen kell bele,mert amikor szétszedtem direkt megnéztem, és azon is ugyanez a felirat van mint a linkelt ebayesen.

    Remélem valaki tud segíteni. Köszönöm :R

    u.i bocsi,hogy megint nem a topic témájához kapcsolódik a hsz-em, de nem tudom,hogy ilyet hol kérdezhetnék meg.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Midnight Black

Új hozzászólás Aktív témák