Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz Misi1979 #140 üzenetére

    (P:L)Hát azért,hogy ezzel is bizonyítsd felsőbbrendűségedet..(/P)
    ;]

    Megaztán':
    1.) 2014 van,a Windows már nem az a rettegni való kulahegy,mint az XP,vagy a Vista idején volt.
    2.)Örülök a Rolexednek,nekem egy Pobjedám van,nagyfateri örökség,öltöny mellé felteszem,az időt mutatja,nyilván nincs benne titán,meg kronográf,de a medencébe nem is ülök be vele.
    3.)A kocsim valami koreai szar,van rá 7 év gari,ebből 4 már letelt,eddig olajat,szűrőket,benzint,meg ablakmosót tettem bele,mást nem.
    4.)Az épített gépemen ugyanazok elfutnának amiket felsoroltál,az OSX specifikus progik nyilván nem,ja,és nem Dire Straitsot hallgatok,hanem Prokofjevet,vagy Depeche Mode-ot,de nem a PC-n hanem a 32 éves NAD rendszeremen.
    5.)A laposom pont egy használt Elitebook,még nem álltam rá,de a 115 kilómat nem hiszem hogy preferálná,a sarkai nyilván recsegnek,de pont le se szarom.
    6.)Senkit nem szándékoztam megbántani,aki magára vette annak sorry,nem szabad nagyon komolyan venni semmit,ezt a fórumot meg pláne nem.
    7.)Az iTunes-nál rohadtabb,ocsmányabb,gusztustalanabb szemét ótvart még nem hordott hátán a föld,a Windows féle Zune-nál,amit szerencsére már elhantoltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák