Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CimbiX

    aktív tag

    válasz laci666 #67 üzenetére

    En nem is ertem ezt a 9600gt-t. Adott egy hardver, ami szimpla matekkal szamolva egy korrekt kartyat fog eredmenyezni, es szepen skalazodnak az (ex)piros es zöld arak, talan a 3850 256MB-nel elesebb arverseny alakulhat ki. Itt az ember valami turpissagot sejt, szalmaszalakba kapaszkodik (NV-ra optimalizalt game-ek, csal a driver stb.), de ez barmennyire is fajo, a lenyegen nem valtoztat- aki ma jatszani akar, ebben a pillanatban a 9600gt-vel jar jobban. Innentöl mar csak a csodavaras marad, hogy "majd a VALODI dx10-es jatekokban "hudejoleszakartyam"...

    @laci666
    Pontosan, rasozzak arra a vacakot, akire ra lehet. Szemelyes pelda, Nemetorszag: 2900pro-t rendeltem, miutan mar több, mint egy het eltelt az atutalas utan es meg mindig semmi hir, betelefonaltam. Kiderült, hogy mar nincs raktaron, DE van helyette SZUPER 8600 GTS, raadasul meg OLCSOBB is, hiperszuper jol jarok majd vele...

    MAS:
    Nem uncsi mar mindig azt kerdezgetni, hogy mikor lesznek majd nalunk is olyan arak, mint USA-ban? Megsugom: akkor, amikor MO-n annyit tudnak eladni, hogy az össznyereseg stimmeljen. MO-n szazalekosan kell a gyartonak+a kis-közepkernek ugyanazt az nyeresegaranyt jelentösen kisebb vevöszammal elernie, mint egy nagyobb piacon. Ahhoz, hogy ez nalunk megvalosulhasson, nem kell olyan sok: csak kb. +290 millio magyar. :)) Szoval: kis piac=magasabb arak, a többit ki lehet talalni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák