Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz D1Rect #946 üzenetére

    A legalapvetőbb, ahogy fentebb már kifejtette valaki: mi is a 2x3GHz? Az kérlek 6GHz. Ennek megfelel a processzor teljesítménye? Sem számtanilag (nem 6GHz-en megy a processzor), sem pedig teljesítmény tekintetében (két 3 GHz-es mag teljesítménye biztosan nem egyezik meg egy 6GHZ-es mag teljesítményével, bár nem tudom, van-e erre vonatkozóan teszt akármelyik CPU generációban). A másik, amit Oli is mondott, hogy egyik gyártó sem jelölte így soha a termékeit.

    Harmadikként pedig egy hardverekkel foglalkozó profi oldal Hardverapróján egy ilyen régi és igen aktív tag miért ragaszkodik egy ilyen amatőr és alultájékozott emberek számára a rafkós boltosok által kitalált, nevetséges jelöléshez? Tényleg nem értelek! :(

    Egyébként meg nyilván azt csinálsz, amit akarsz, én csak leírtam a véleményemet. Úgyhogy PEACE! :)

    Marci79: Valaki most árul egy 5570 1GB GDDR3 kártyát 15k-ért. Egyrészt GDDR5-öst olcsóbban lehetett kapni, másrészt az ilyenek 10k körül vannak fenn az Aprón, harmadrészt olcsóbban lehet boltban kapni ugyanilyet. :)

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák