Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Gyuri27 #25370 üzenetére

    Nem nem... Természetesen nem erről szól a karácsony.. Sőt eleve ellene vagyok az anyagias karácsonyoknak..
    Illetve még ehhez nálam hozzájön egy nagyfokú karácsonyutálat is.. Részemről az összes ünnepet eltörölhetnék a naptárból, a karácsonnyal az élen..

    Egyébként anyuék sem karácsonyra kapják meg a TV-t amúgy sem, mert addig is mit néznek ugye.. Csak ha már karácsony közeleg akkor olyan címszóval, egyúttal megvan oda is az ajándék. :)

    (#25372) seniman
    Blekkfrájdéjjel menjenek a boltok a csába.. Reggel 7 óta bújom az edigital meg a MediaMarkt ajánlatait és meg kell állapítsam, hogy nemhogy olcsóbbak lennének, de gyakorlatilag ugyan annyiért árulják 10-15-20%-os akcióban a TV-ket mint 2-3 héttel ezelőtt... Szóval erre a vonatra én nem szállok fel..
    Illetve természetesen a 3-4 millós tévéket akciózzák be a legjobban.. A 60-80 ezres kategóriákat meg -6 meg -8%... Vicc kategória :D Tudják ezek, hogy, hogy kell akciózni úgy, hogy sehogy se járjon jól a vásárló.

    (#25374) Trailblazer
    Ne is mond...
    Pont néztem a Samsung 750 EVO 250GB-ot.. Mondom BF akcióban biztos 20 alatt lesz, mert kb 1 hónapja vettem havernak 21600ft-ért a PCX-nél...
    Aha peeersze.. 28 ezerről volt akciózva 21800-ra, ha pontosan emlékszem.. Természetesen vitték mint a cukrot.. :DDD
    Én a 850 EVO-m vettem 26-27 ezerért fél éve..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák