Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babacsillag

    csendes tag

    Amikor en jartam iskolaba, nem tudtuk mik a jogaink, azt sem tudtuk, hogy vannak.

    Anyukam es nagymamam megtanitotta, hogy a mondataimat tanito neni kerem-mel kezdjem, majd 5. osztalytol tanarno kerem-mel. Persze cikinek tartottam es a keremet sosem tettem hozza, de a pedagogusok tiszteletet megtanitottak nekem ezzel.

    Sosem volt veres, egyszeruen a rosszakat minta diakok melle ultettek. Igy azok nem talaltak tarsat a csinyek elkovetesehez, egyedul nem volt szorakoztato rosszalkodni...

    Ha elkestunk ora elejerol, a tanar atallt arra, hogy leadta az anyagot, majd az utolso 10 percben iratta meg a dolgozatot. Igy nem volt ertelme a varosban setalgatni a hidegben, igy vagy ugy, de meg kellett irni a dolgozatot. Inkabb a meleg iskolat valasztottuk.

    Ha jelentkeztunk, hogy nem tudtuk a matek lecket megoldani (persze elo sem vettuk otthon), a tanar par het utan a jelentkezot kihivta a tablahoz es ott kellett megoldani onalloan. Segitseg kent csak a szabalyokat kerdezte meg, ami alapjan le kellett vezetni. Hat nem egettuk magunkat, hogy nem tanultuk meg a szabalyokat. Celt vesztettunk.

    Par eve behivattak a fonok asszonyomat, hogy nem javasolt a lanya altal viselt orr piercing. Veszelyes, ha bele akad valamibe, mondjuk a baratno nyaklancaba jatek kozben..... Anyuka azt mondta, o megengedi a lanyanak, a tanar ne szoljon bele.

    A tanar masnap kivetette a lany orrabol. Harmadnap az anyuka vett egy magneseset, csak azert, hogy bosszantsa a tanart. Anyuka szerint nagyon jol all ugyanis a 12 eves lanyanak.

    A neveles otthon kezdodjon, ne az iskolaban.

Új hozzászólás Aktív témák