Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @Lars: Ha a tetején a furatokat el tudták volna rejteni, akkor tényleg baba lenne. Ettől eltekintve korrekt, de pont ezért nem hiszem, hogy megvenném

    Milyen furatokra gondolsz? Ha itt a kitüremkedő fekete cuccokra, akkor azok gumi csavarfészkek, amelyek kivehetőek, és áthelyezhetőek, függően attól, hogy van-e fent venti, ill. ha van, akkor 12 vagy 14 centist akarsz odarakni.

    Ha meg magára a rácsra, akkor az pont, hogy a jó légáram miatt hasznos. Nem véletlenül terjedt el. Ok, nem túl szépen néz ki, de hát istenem, ha pofásabb kell, vegyél 400R-t vagy 600R-t. :)

    @Aginor: Ha ez is olyan minőségű, mint a 300R, akkor inkább gyártsanak az anyagból konzervdobozokat, mindenki jobban járna (és az oldallap kb pont olyan vastag is)..

    He? Volt dolgom 300R-el, elég korrekt kis ház.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz aginor #44 üzenetére

    Elnézést, de itt valami nagyon nem kerek.

    -A táp gumibak tartók tényleg hiányzanak, ezt aláírom (a 400R-nél már van)
    -Az alatta lévő szűrő nálam nem lötyögött (és az én 400R-emé sem)
    -Az oldallap az átlagos házakhoz képest elég masszív, ilyen árkategóriában én személy szerint legalábbis nem láttam még masszívabbat.
    -Nekem nem volt sok bizodalmam a HDD rögzítéssel, mert nem tűnt elég masszívnak, ám azóta semmi gondom nem volt vele (a 400R-ben is ilyen van). Megjegyzem csapágyas HDD-t általában cserélni szokták az emberek, nem használni.
    -Az előlapot a 300R-en kétszer szedtem le, nem volt vele gond. A 400R-ét nem tudtam első körben leszedni, annyira rá van gyógyulva, azóta nem nyúltam hozzá.
    -Sarokleütődés... Hát dunno, olyat még nem láttam, pedig a 300R-t nálam szereltük össze, és úgy vittük el a tulajhoz. Semmi karc vagy leütődés nem volt, mikor átadtam.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz aginor #53 üzenetére

    akkor még nem láttál normális házat (pl.: CM690), ezt nem bántásból írom.

    Nem veszem annak, igaz, CM690-est nem láttam még közelről, de jópár hasonló árfekvésű Sharkoon, olcsóbb CM illetve Gigabyte házzal igen. Ezen kívül CM590-esem volt a mostani Carbide előtt. Azé konkrétan papír a 300R-éhez képest is, és más bajaim is voltak vele...

    2. tipikus Samsung betegség, hogy 1-2 év után felhangosodnak és/vagy rezonálni kezdenek, de ettől még probléma nélkül működik, a kondiciója 98%-os lehet.

    A torrent / média PC-mben négy Samu vinyó van, 400-1000 Mbyte méret között, 2007-2010 gyártási időszakosak. Nem mondom, hogy halkak, de csapágyhangjuk az nincs. Chieftec házban vannak, keményműanyag tartóban, bezárt gépház esetén nem hallani őket.

    Az a baj, hogy egyszer együt töltöttél 5 percet egy szobában egy ilyan házzal, és ebből cáfolhatatlan következtetéseket vonsz le, de igazából ez a Te dolgod, én nem akarlak meggyőzni semmiről, csak leírtam a saját tapasztalataimat.

    Azért öt perc alatt még én sem rakok össze egy gépet, telepítek fel windowst és konfigurálom be. :)
    Én sem akarlak meggyőzni, csak leírtam a saját tapasztalataimat.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák