Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz BlackSoft #80 üzenetére

    Hát én ugyan még nem hallottam arról, hogy amennyiért egy desktop CPU-t veszek, vehetek egy komplett gépet, ami ugyan azt tudja.

    Már előbb is linkeltem 24 szállal 3ghz-el kb hozza azt amit az 5960x. Csak itt van még 24 giga ram, ssd, vga, hűtés, táp, ház...

    Ha a mostani konfigomat le szeretném cserélni egy WS-re, ami után nem vennék észre semmi különbséget, az alaphangon 3x ennyibe kerülne, mint a mostani gépet amennyiért értékesíteni tudnám. Ez így van. Bár WS-en nem játszanak, nincs fancy ház, meg víz hűtés.

    A második részt nem értem, azt se h. a titan Z, h. jön ide. Én csak annyit írtam, h. az 5960x egy fekete bárány, mert azok akik kihasználnák munkára, általában már inkább WS-ben vagy cluster szerverekben gondolkoznak/haszálnak. A maradék meg egy réteg akik oc/játék végett megtehetik és megveszik. Esetleg mint te, aki dolgozik de mellette ezer egy más dolgot is csinál, így az erős dekstop pc-je van befogva munkára. Nyilván felhasználási terület függő, de ha pl csak maya-val foglalkoznál akkor egységnyi pénzért vannak jobb alternatívák.

    Az új WS drága, ez igaz, azért is linkelgettünk pár éveseket, amik még ma is bőven megállják a helyüket. :)

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák