Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hakapeszi

    csendes tag

    Nos osszehasonlitani nem tudom massal, de ezzel van par tapasztalatom, amit itt nem irtak meg:
    mp3 lejatszonak lofitty, tenyleg csak szukseg esetere jo. Asszem meg tekerni se tud a szamokon belul.
    A gumilapkaja kisse gagyi, a harom dugobol csak kettot fed. A jack-be alig tudom neha visszatunkolni a gumifutyit, az usb-n meg alig marad ott. Ez utobbi nem nagy gond, mert a tokja ugyis leszoritja.
    Apropopo tok: ez a leggazosabb, mert szerintem ugy elcsesztek, ahogy csak lehet. Meg szerencse, hogy zseni vagyok es athidaltam... lehidalok magamtol :) Szoval ha szepen leszoritod a tokjaban a tepozaras szijjal, az pont a bekapcsolo ''ledsor'' folott van es allati konnyen be is kapcsolja, ami egy tura kozben nem egeszseges a vinyonak es az idegeidnek sem, amikor rajossz, hogy nem tudod hasznalni, mert lemerult. Ilyen lemerulesek utan neha csak tobbszori resettel koritve tudtam ujra elinditani. Megoldas: a szijat nem keresztbe, hanem kb 45 fokban csalen kell zarni, igy nem is csuszik vissza a gomb fole.
    Nekem csak egy 10G-s vinyom volt elfekvoben, amit bele tudtam tenni, de rohadtul megerte, mert a fel gigas kartyamat 3 es fel 7 alatt 6x huztam at a tarolora ugy, hogy egyszer el is csesztem es nem volt feltoltve az aksi. Azota is jol kihasznalom, mint hordozot. Sulya nekem nem szamitott 3000m folott is folyton a hatizsakban volt es jobban zavart volna, ha nincs ott...

    hat igy hirtelen ennyi...

  • hakapeszi

    csendes tag

    valszeg ki-be kapcsolodott, az nyiffantotta ki mindig.

    dark bit:
    170 kep az nem sok foleg ha 1-2 videot is csinalsz. Nekem voltak mar 200 kep folotti napjaim es biztos, hogy ez nem is kulonleges.
    En szeretek utazni es pont ezert vettem a bigyot. Nem is ajanlom senki ''amator''nek (ertsd: nem maniakus). En tudtam, hogy meger 30parezret, hogy nem kell elvinni es felteni a laptopot. Azt is pontosan tudtam, hogy a legkisebb vinyo is eleg nekem, amit ingyen meg tudok szerezni.
    Meg ha nincs is 220, akkor is kibir a cucc 10-20 attoltest de inkabb tobbet (512es teli kartyakkal szamolva)
    Nem ertem mit szamoltal, mintha nem lenne vilagos szamodra, hogy mikent is muxik ez...

    udv
    haka

Aktív témák