Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • atus

    senior tag

    engusz: Lehet, hogy tényleg jó lett volna kép róla, de a basichez képest nem sok különbség volt beszerelve, az előző cikkben pedig volt kép a procira rögzített blokkról.

    freya: A 10-es skálás értékelés elég sok ellenszenvet váltott ki, ezért maradt ez. Persze el is lehetne felejteni... Szerintem ha valaki nem olvassa végig a cikket, csak elolvassa az összegzést és rápillant az értékelésre, már sejtheti miről van szó. Ez a szett pl konkrétan nem ''nagyon ajánlott'', mert az ára tényleg húzos, de ''ajánlott'', mert szinte minden más téren igen meggyőző.

    intelfan: Köszönöm a velős véleményt. Jól sejtem, hogy még nem láttál, esetleg használtál ilyet élőben?

    ody42: Úgy látom a cikk elkerülte a figyelmedet, ajánlom olvasásra. A 7Volton járatott venti nagyon halk, ezt engusz is elmondta, a passzív hűtő pedig értelemszerűen néma...

    zsozsozsama: Ezt már leírtam az előbb, passzív radival nincs hangja. Stop.
    Igen jól néz ki a linkben szereplő hűtés, van egy olyan érzésem, hogy a közeljövőben összetalálkozok a tulajdonosával. :P

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

  • atus

    senior tag

    válasz Cpt. Zsöci #33 üzenetére

    Az XXS szett 76875 Ft.
    Az XXD szett 86875 Ft. (A Dual radi csa 6875 Ft-tal drágább, de a szettben kapsz ventilátort is hozzá)
    Az alap passzív radiátor 35000 Ft.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

  • atus

    senior tag

    válasz zsozsosama #36 üzenetére

    Ne nekem ismételd, én az elejétől fogva értem, hogy arn gépe...

    Természetesen igazad van, még a passzív hűtésnek is van hangja. 10cm-ről. Egy törölközőbe tekertem a pumpát, és másfél méterre tőle, ahol ülök, nem lehetett egyáltalán hallani. Szóval tényleg van hangja, csak normális esetben képtelenség meghallani.

    Vagy nezdmeg a hardwareoc-s vizhutest http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/articles/y/56.html ezis eleg jo rendszer ezis megveri az innovatek et.''

    Most kezdeni fog úgy kinézni, mintha én védeném az innovateket, mert nekem az olyan jó. Pedig nem, nekem egyáltalán nem jó, főleg, hogy 100× szívesebben moddolnék hűtőtesztelés helyett. Csak képtelen vagyok elviselni, amikor valaki minden összehasonlítási alap nélkül bemondja a mondvacsinált nagy igazságot.

    ''1,95 V-on, jóval a 100 W-os hőtermelési határt átlépve is bírta a rendszer, 55/50°C fölé nem léptünk.'' - hardwareoc.hu

    A fenti idézet szerint 100 Watt környékén (1,95V) 55/50°C eredményt ér el a HOC hűtés. Az XXD szintén halk üzemmódban 39/36°C-ra hűtőtte a 100Wattos és 45/39°C-ra a 150 Wattos (2.1V) rendszert. Persze a HOC-on VGAval együtt teszteltek, de a 2,1Volton járatott proci ezzel nagyjából egyenrangú. Tehát így kb 10 fokos előnye van az innovának. Persze ezek nem tekinthetőek hitelesenek, hiszen fogalmam sincs az ő mérési körülményeikről, de a lehetőségeinkhez képest ennyire lehet összehasonlítani.
    Még annyit, hogy ők egy jól húzható bartonnal (2500+) értek el 2400 MHz-et, én pedig egy jól húzható 1700+ -szal értem el 2600MHz feletti eredményt, és ez is a koros ramjaimnak köszönhető, a proci még messze nem izzott. Persze a tuning is relatív...
    Tudom, a te szemedben minden veri az innovateket, mert az egy rakás szemét, és egyébként is csicsás, meg iszonyat drága. Ha téged ez megnyugtat, akkor jó, élj ebben a hitben, de ne osszad az észt itt. Ha viszont mégis érzel erre indíttatást, akkor kérlek próbáld meg tényekkel alátámasztani az állításaidat.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

  • atus

    senior tag

    válasz anulu #45 üzenetére

    Hasonló véleményen voltam, amíg ki nem próbáltam az innova szetteket. Egészen eddig inkább ordas réztömbből építettem léghűtőt, minthogy vizet merjek rakni a gépembe. Ordasi cuccot most se mernék rakni, már elnézést. Pont ez az, amiért ennyit kell fizetni. 20 perc alatt össze tudod úgy állítani, és feltölteni a hűtést, hogy egy csepp víz nem kerül a rendszeren kívűlre. Előtte járattam egy napot, hogyha folyik, akkor inkább a padlóra folyjon. Aztán hurcolásztam össze vissza, tapogatták, hogy hű ez mi, LanPartyn is megnézték, egy italgőzős hangulatú házibulit is túlélt, szóval strapabíró. Egész végig nem szivárgott ki egy csepp víz se.
    Mondod, hogy amit lehet, 2100 MHz-et kihajtasz belőle. Mint az én példám is mutatja, enél sokkal többet lehet...

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

  • atus

    senior tag

    borely, roadside: Tényleg nem kellett volna bennehagyni az utolsó mondatot, mert ez csak a külföldi oldalakon olvasott leírások alapján kialakult véleményem. A véleményemet fenntartom, de saját méréssel egyelőre nem tudom alátámasztani...

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák