Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsozsosama

    csendes tag

    válasz atus #34 üzenetére

    Ismetlem ez nem az en rendszerem ez arn gepe es nemsokara tenyleg piacra fognak vele lepni :)
    Az en gepem kicsit mashogy nez ki:
    [L]http://usteam.uw.hu/pic/haz/uj/[/L]
    Ja igen volt 1 ennel sokkal kissebb radiatorom, de azt haver elkerte es en arra gondolvan hogy a nagyobb jobb vettem 1 3x akkorat. Ez hulyeseg volt mivel nemertem el homerseklet csokkenest, legalabbis jelentoset nem :(
    Nade a mostani rendszer is nagyjabol gyari alkatreszekbol van osszerakva, pl az osszes blokk veve volt es nem csinaltatva. A pumpa 1 eheim 1048 ami be van bugyolalva hogy totalisan hangtalan legyen. a radi pedig 1 1xu futoradiator vmi 6k ert vettem, de vannak ennel _sokkal_ kisebbek is amik kb hasonlo hatasfokkal mukodnek 3k ert. Vagy ha ez tul nagy akkor lehet csinaltatni szinte fillerekert csovekbol radiatort ami meg ezeknel a lapradiatoroknal is jobb hatasfoku (csovekre szoknyasan alu lemezeket preselnek. Eleg hatasos modszer)
    A rendszer teljesitmenye huzott radeon 9700 pro val (380/700) es huzott procival (2000+@2400mhz 1.95v) atlagosan 40-42 fokos terhelve se tobb mint 44-45 fok ha alafutok es felnyomom 2.2 re 2650mhz hez akkor max 48 fok de az mar 170W csak a proci.

Aktív témák