Hirdetés

Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    Oké, szeretnék minden guest és ph regisztrált tagtól elnézést kérni, kicsit elpattantam. Tényleg sokkal kulturáltabban is előadhattam volna, bocs. Remélem nem lesz ''örökharag''.

    Amúgy 141-es guestnek sikerült teljesen korrekt módon megfogalmaznia, amit nekem nem:

    ''a lényeg SZAKMAI akinek a vodával és a társadalommal van gondja az ne ezta fórumot válassza, van annyi más, még a prohardveren is (fáradt gőz vagymi), meg az indexen is szóval''

    Hát igen, nálam ez túl durván jött ki. Nem a guest rendszerrel van a bajom, hanem azzal, hogy páran folyamatosan csinálják a ''műbalhékat'', felesleges vitákat és személyeskedéseket kezdenek. Ebben a topicban erősen érintett vagyok én is, így rosszul esik, amikor nem újabb infókat tudok meg a rendszerről, hanem mások világ-, és társadalom-gyűlöletét kell olvasnom.

    Szóval bocs, legközelebb inkább a Jegyzettömbbe írom az első gondolataimat, majd csak a cenzúrázott változat kerül a Hozzászólás ablakba. Komolyan, nekem csak azokkal van bajom, akik már 1 hónapja a kaución nyávognak, meg akik még nem fogták fel, hogy a virsli nem csak húst, hanem szóját is tartalmaz...

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák